Opgave online cluedo

Tijdens de corona lockdown zijn we niet zoveel bij de blokhut geweest. Daardoor hebben we niet opgemerkt dat er een vreselijke moord is gepleegd. Henk van de Stam is vermoord in of bij de blokhut, terwijl hij druk was met het nodige onderhoud in en om ons mooie gebouw.

Het is aan jullie om uit te gaan zoeken wie hem heeft vermoord, met welk moordwapen en op welke locatie. Tijdens de online opkomst ‘Online cluedo’ kunnen jullie bij de opdrachten verschillende hints winnen. Door middel van deze hints kunnen jullie verschillende verdachten, wapens en locaties wegstrepen van het lijstje. Degene die aan het eind van de avond de juiste moordenaar, moordlocatie en moordwapen weet te noemen, heeft de opkomst gewonnen.

Hieronder kun je je opgeven voor de online opkomst ‘online cluedo’ van de plusscouts op zaterdag 27 februari.

  Voornaam:
  Achternaam:
  E-mailadres:
  Leeftijd:
  Beroep:
  Kleur ogen:
  Favoriete gerecht:
  Merk auto:
  Favoriete drankje:

  Upload hier een duidelijke pasfoto van jezelf: