Hemelvaartskamp Piraten – Dag 2 (deel 1)

Weer een berichtje vanaf het zeeschip de ‘Zwarte Valk’

Piraten konden vanochtend niet uitslapen, want ze moeten vandaag hard aan het werk. Met een zware ochtendgymnastiek en stevig ontbijt achter de kiezen begon de eerste echte dag van het ‘Piratenkamp’. In verband met Hemelvaart hebben we een bijbelverhaal in het kampthema verteld aan de hand van een schetsbord. Na aandachtig te hebben geluisterd, was het tijd voor ranja met een luxe koek en werd het verdere programma uitgelegd. Het bouwen van een echt piratenschip! Alle welpen waren druk in het de weer met het slepen van piketpaaltjes, gaten in de grond aan het maken en het versieren van het schip. De welpen konden zich laten schminken als echte piraat met baard, ooglapje, wonden en tattoo’s. Als laatste werd de vlag in de top gehesen en konden de schepen in gebruik worden genomen. Na dit alles hadden de welpen wel zin in iets lekkers. Een broodje ei voor de maag en een beker mietjesmelk voor de dorst. Dan kunnen ze er nu weer goed tegenaan!!

 

 


Hallo wij heten de Oceaan Opservators. Wij heten: matthijs

Mats lean en Frits-Jan. :-]

Wij hebben dit  gedaan:

We hebben een heel  gaaf schip Ge pioniert .

Een boot gemaakt. [per nest]

En dat was erg leuk

We hadden een bijbelverhaal. Met een lekkere luxe koek #JAMMIE

We mochten vrij spelen en dat was leuk.

 

Kusjes van ons !! #LOL LOL LOL LOL.