Hemelvaartskamp Piraten – Dag 3 (deel 1)

Vandaag hebben we een grote tocht gelopen door de regio in de richting van de Lutte. Halverwege deze mooie route hebben we in het bos een plekje gezocht om te gaan lunchen. Dit was een stevige lunch met knakworst en frikandel.

 

 

Bij terugkomst op de blokhut hebben de kinderen lekker gespeeld terwijl wij onze hulptroepen ontvangen die ons helpen met het voorbereiden van het avondeten. Het avondeten bestond uit een groot bord macaroni of nasi met een cornetto als toetje. Vanavond zal onze bonte avond plaatsvinden en zullen wij de laatste hints gaan uitdelen voor het vinden van de schat. Erg spannend dus allemaal!

 


Hallo wij zijn nest rood ??

We hebben de brug gesloopt we hebben een hele grote tocht gelopen.

In het bos hebben lekker gegeten. FRIKANDELLEN en KNAKWORST!!!!!!!

Toen we terug kwamen kregen we heeeeeeeeel veeeeeeel snoep.

Daarna kwamen er twee mensen die macaroni en nasi gekookt hebben.